Sineklik
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
SİNEKLİK
SİNEKLİK
  • Plise Sineklik

Plise Sineklik tam bir yenilik olup bilhassa balkon kapıları, cam balkon fransız balkon ve dışa açılan kapılar amacıyla uygun bir üründür. Plise sinekliğin açılıp kapanma biçimi basittir. Plise sineklik tek parmağınız ile açılıp kapanabildiğinden çocuklar amacıyla çok büyük bir kolaylıktır. Açıldığında yer işgal etmediğinden her türlü kapılarda kullanabilrsiniz. Plise sineklik kasa olarak 15×40 alüminyum profil ile yapılır panjur montaj sorunu olan pencereler amacıyla 15×28 özel profil ilede  plise sineklik üretebilmekteyiz Sinekliğin en mühim yeri olan tül katlama yerlerinden açılıp kapanma ve dış etkenlerden ötürü en çok yıpranan alanı olmasından ötürü üretimi (Almanya’da) yapılmaktadır. Plise sineklikler içersinde renk seçenekimiz 12 renk stoktan teslimdir. Ve tekrar dilenen RAL renklerinede boyama imkânına sahibiz.

Plise Sineklik Çeşitler

  •     Dikey Plise Sineklik

Dikey Plise Sineklik sineklik Sistemlerine görülmemiş bir bakış açısı getiren Dikey Plise Sineklik Sistemi, problemsizdur ve çoğu seçenek çözümü yapısında barındırmasıyla başka sistemlerden çok daha üstündür. Dikey Plise Sineklik Sistemin Üstün ve Yenilikçi Özellikleri; Dikey Plise Sineklik PVC, Ahşap, Alüminyum vb. her türlü doğramada; Menteşeli, Sürme, Wolksagen Sürme, Hebeschiebe Kapı ve Pencere sistemlerine uygulanabilir, Dikey Plise Sineklik Hem yatay kapı, hem dikey pencere biçiminde yapılabilecek katlanan pliseli tüllere sahiptir

  •     Yatay Plise Sineklik

Yatay Plise Sineklik 2,7 x 3 cm. kutu profili ile pencerenizin estetik yapısını bozmayan şık bir tasarıma sahiptir, Yatay Plise Sineklik Her türlü iklim koşuluna dayanıklı tüller kışın bile ürünün çıkarılmasına lüzum duymadan tüketimini sağlar,Yatay Plise Sineklik Pileli görünümdeki tüller, dalgınlıkla tüle çarpma olasılığına karşı kendini farkettirir,Yatay Plise Sineklik Balkon Camlama önünde uygulanabilen ve lüzumtiğinde rahat rahat  toplanabilen tek sistemdir.

  •     Duble Plise Sineklik

Duble Plise Sineklik – Stor Kapı sineklikleri gibi tülü toplayan sert yay mekanizması bulunmaması ve istenildiği vakit istenildiği yerde bırakılması yardımıyla rahat kullanım olanağı sağlar, Stor Sinekliğin problemsiz seçenekidir, Duble Plise Sineklik kapıyı açıp kapamada sarfedilen boy profilini dilediğiniz yükseklikten tutarak kullanabilirsiniz. Alt ve üste eşit basan dayanıklı tekerlek sistemi ile çocukların bile rahat rahat  kullanabileceği bir

Stor Sineklik

Günümüzde pencerelerde dikey, kapılarda yatay Stor Sineklik tercih edilmektedir. Opsiyon el olarak tavsiye edilen yay frenleme sistemi ile dikey Stor Sineklik alt kilitten kurtulduktan sonra yukarı doğru yavaşça açılır. Sineklik tülü ve borusunun meydana getirdiği ruloyu 42 mm boyutlarındaki sağlam extrude alüminyum kutu gizler. Stor Sineklik sistemlerimiz rastgele bir kimyasal madde içermez. Stor Sineklikler; istenilen ral renk seçenekleriyle (film kaplama) bütün ortamlara uyum sağlayabilir.

Kullanım rahatlığı bakımından tavsiye edilen frenleme sistemi ile dikey Stor Sineklik alt kilit açıldıktan sonra elle denetim etmeksizin yukarı doğru yavaşça açılır. Görünümü şık olan bu sineklikler doğru kullanıldığı takdirde çok uzun yaşamlı olurlar. Yatay Stor Sineklikte tül bitim lameli profiline özel makara yardımıyla u ray profil üstünde yatay hareket eder iken sorun çıkarmadan ilerler. Mıknatıs yardımı ile bağlantı sağlar. Stor Sineklik, pencerelerinizde istendiğinde kapatılıp açabileceğiniz kullanım basitliği olan bir sistemdir.

Stor Sineklik Çeşitleri

  •     Pencere Stor Sineklik

Pencere Stor Sineklik Pencerenizde tespit edilen sinekliği açıp yan camların rahat rahat temizlenebilmesi basitliği sağlar.    Pencere Stor Sineklik Hava koşullarına sağlam fiberglas tül otomatik olarak kendi kutusuna toplandığından sinekliği kışın söküp diğer bir yerde muhafaza etmemize lüzum kalmaz. Pencere Stor Sineklik Ahşap, PVC, alüminyum pencerelere; lüzum montaj öncesi, lüzum montajdan sonra sahip olunan rastgele bir pencereye rahatlıkla uygulanır

  •     Kapı Stor Sineklik

Kapı Stor Sineklik Tamamı patentli ve yerli ürünlerin kullanıldığı ürün nitelik ve sağlamlığın göstergesidir. Kapı Stor Sineklik Montajı da tüketimi kadar kolay olan Kapı Stor Sineklik köşelerinde tespit edilen plastik takozlardan monte edilmektedir. Kapı Stor Sineklik Pencerenizin önünde tespit edilen ferforje korkuluk, panjur vb. engellerden ötürü açılır sinekliğin kullanılmadığı haller amacıyla seçenek bir üründür.

  •     Duble Stor Sineklik

Duble Stor Sineklik Pencerelerinizde size kullanım basitliği ve rahatlığı sağlayan, tek dokunuşla açılıp kapanan; pencerenizdeki tül mekanizmasını otomatik olarak kendi yapısında toplayan şık ve tüketimi kolay sineklik modelidir. Duble Stor Sineklik Alüminyum profillerden imal edilen ve hava koşullarına sağlam nitelikli fiberglass tüllerin kullanıldığı ürün 15×40 mm. kutu profilinden meydana gelen ana kasa içerisine monte edilmiş ana toplayıcı sarım kutusu, yan raylar ve altta mekanizmayı sabitleyici mıknatıs profillerinden oluşmaktadır.

Yukarıda verdiğimiz sineklik çeşitleri yanında Sürme, Menteşeli, kedi sinekliği çeşitlerimizde mevcuttur.

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın