Özellikler Neler?
Buradasınız: Anasayfa / Özellikler Neler?
Özellikler Neler?
Bu alanda satış yaptığınız ürününüze ait özellikleri sıralayabilirsiniz
Şıklık
Katlanır Cambalkon Sistemleri balkonlarınızı şık yaşam alanlarına dönüştürüyor. Mevsimsel değişikliklere şık ve modern çözümler sunmanın yanı sıra, balkonlar, kış bahçeleri ve restorantları katlanır cam balkon sistemleriyle ergonomik yaşam alanlarına dönüştürebilirsiniz. Katlanır Cambalkon Sistemleri hem ısıcam'lı hem tek camlı uygulama seçenekleriyle ihtiyaca ve bütçeye göre geniş alternatif yelpazesiyle rakiplerinin önünde yer alıyor.
Kalite
Sürme Cambalkon Sistemleri balkon standartlarını yukarı taşıyor. Sürme cambalkon sistemleri yalıtım, konfor ve estetik olarak diğer cam balkon istemlerinden bir adım öne çıkıyor. Balkonlar, kış bahçeleri ve restorantları sürme cam balkon sistemleriyle daha modern ve ergonomik yaşam alanlarına dönüşüyor. Sürme Cambalkon Sistemleri hem ısıcam'lı hem tek camlı uygulama seçenekleriyle ihtiyaca ve bütçeye göre geniş alternatif yelpazesiyle sunuluyor
Güven
Giyotin sistem dikey yönde hareketli cam panellerden oluşur. Sistemin tamamını veya tek bir modulunu manuel ya da uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz. Start-Stop teknolojisi sayesinde hareketi istediğiniz noktada durdurabilirsiniz. Sisteme eklenebilen yağmur ve rüzgar sensörleri ile sistem, açık durumdayken yağış ve fırtına gibi durumları algılar ve otomatik kapanır. Sisteme zaman ayarlı hareket özelliği eklenebilir.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın